Powiększanie piersi - zioła i inne metody naturalne

Powiększanie piersiNaturalne metody powiększania piersi znane są od zamierzchłych czasów, kiedy to niesłusznie myślano, że im większy biust tym więcej pokarmu ma kobieta, co czyniło ją bardziej atrakcyjną.

Obecnie nadal duże piersi są bardziej atrakcyjne ale już nie jest tak ważne, czy piersi widziane przez bluzkę to sama natura, silikon, tłuszcz przeszczepiony z pośladków czy też dobry stanik typu push-up.

Obecne sposoby naturalnego powiększanie piersi dzielą się na te, które się w pełni naturalne jak stosownie: ćwiczeń, masaży oraz ziół oraz na te wspomagane medycyną czyli kremy i tabletki. O ile stosowanie ziół może mieć tylko dobroczynny wpływ na organizm to tabletki z nieznanego źródła mogą przysporzyć kłopotów organizmowi.

Do ziół stosowanych przy naturalnym powiększaniu piersi stosuje się głównie: nasiona kozieradki, koper włoski, chmiel oraz bardziej egzotyczne zioła jak pueraria mirifica, Saw palemetto czy Wild yam.

Zabierając się do kuracji powiększającej piersi trzeba pamiętać, że każda kobieta jest inna i nie na każdą działać będzie ta sama porcja oraz kombinacja ziół. Wśród guru powiększania piersi istnieje jednak przekonanie, że niezbędne jest dostarczanie organizmowi nienasyconych kwasów tłuszczowych, a można to osiągnąć poprzez spożywanie takich ziół jak: wiesiołek lub ogórecznik a także spożywanie mieszanek typu oeparol, które dodatkowo zawierają witaminę C.

Do preparatów polecanych każdej pani starającej się o większe piersi jest również witamina C, która usprawnia krążenie co pozwala substancją odżywczym szybciej i sprawniej przemierzać ciało w celu powiększania biustu.

Dlaczego to takie ważne? Głównie mieszanki ziół występują w postaci herbat bądź nalewek alkoholowych, rzadziej spotkać można kurację powiększania biustu oparte tylko i wyłącznie na produktach stosowanych miejscowo (w tym przydatku smarowania na piersiach). Zaczynając kurację ziołową w celu powiększenia piersi warto jest wykonać prosty test stwierdzający dominację hormonalną, test najlepiej wykonać w zaufanym laboratorium. W takim teście warto zmierzyć ilość estrogenów, testosteronu oraz progesteronu. Jest to jednak dość kosztowy zestaw badań i jest wiele przeciwwskazań do autentyczności testu. Między innymi nie warto wykonywać testu u osób z PCOS (gdyż najpewniej taki test już był wykonany przez lekarza prowadzącego i pokazał nadmiar testosteronu), u osób stosujących hormonalną antykoncepcję (tutaj występuje podwyższona wartość estrogenów), u osób w ciąży (tutaj natomiast podwyższony może być progesteron).

Jeśli osoba nie zdecyduje się na wykonanie testu w ośrodku pobierania krwi, może mniej więcej określi swój typ hormonalny na podstawie danych cech fizycznych jak: stan owłosienia, pierwsza miesiąca, długość cyklu, typ budowy ciała, stan cery. Po sprawdzeniu testu otrzymujemy jeden z typów: estrogenny, gestagenny, androgenny bądź zrównoważony (o ile nie posiadamy sprecyzowanych cech z typów lub mamy badania potwierdzające dobry wyniki badań hormonalnych).

W zależności o typu hormonalnego stosowane są różne mieszanki ziołowe

  • Osoby, które należą do typu androgennego powinny pić zieloną herbatę, miętę oraz pokrzywę. Osoby z typu estrogennego powinny pić kozieradkę, Wild yam, Saw palmetto oraz puerarię mirificę.
  • Osoby z typu gestagennego głównie bazują na koprze włoskim bądź rutwicy.
  • Jeśli natomiast kurację chce rozpocząć osoba o typie zrównoważonym warto jest zastosować mieszankę ziołową kozieradki z koprem włoskim.

Wszelkie dawkowanie oraz pory zażywania ziół określa się indywidualnie jednak na ogół, kozieradkę ogranicza się do 3 łyżeczek dziennie a koper włoski do 2 łyżek. Możliwe jest również wprowadzenie zielonej herbaty, jednak to musi być produkt wysokiej jakości, gdyż zwykłe zielone herbaty produkcji supermarketowej nie wpłyną w odpowiedni sposób na kurację powiększania piersi.

Podczas kuracji zaleca się również stosowanie masaży pobudzających krążenie w piersiach. Do tego celu można użyć własnoręcznie przygotowanych mieszanek ziołowych i stosować w postaci okładów lub można zakupić gotowe oleje na serwisach typu Allego czy Ebay. Ceny olejów na ogół nie przekraczają 100zł za 200ml, najczęściej jednak stosując dostępne zioła w Polsce nie zapłacimy więcej niż 50zł za 200ml olejku. Olejek taki przy masażu wykonywanym 2 razy dziennie powinien starczyć na kilka miesięcy kuracji.

Komentarze