Pandora - bransoletki, czyli... trend na miarę XXI wieku

Bransoletka Pandora (charms)Pandora to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku biżuteryjnym. W ciągu ostatnich kilku sezonów bransoletka Pandora była jednym z najczęściej wyszukiwanych haseł w sieci. Bransoletki Pandora noszą kobiety na całym świecie. Czy wiesz, za co pokochały kobiety duńską markę biżuterii Pandora?

Biżuteria duńskiej marki Pandora jest obecna na rynku od 1987 roku, konsekwentnie realizując misję firmy. Założyciele marki niezmiennie od kilkudziesięciu lat celebrują kobiecość, dostarczając kobietom na całym świecie piękną i designerską biżuterię, która jest ręcznie wykończona i "dopieszczona" w najdrobniejszym szczególe. Obecnie marka Pandora jest dostępna na 6 kontynentach i w ponad 100 krajach, a w każdym cieszy się wciąż rosnącą popularnością.

Pandora - marka inspirowana naturą

Założyciele marki nie próżnują - każdego roku wprowadzają na rynek około 7 biżuteryjnych nowości. Każdy nowy produkt jest inspirowany światowymi trendami. Innowacyjny design, połączenie tradycyjnego ręcznego wykończenia z nowoczesnością to znak rozpoznawczy marki Pandora.

Biżuteria marki Pandora jest inspirowana:

  • kobiecością,
  • naturą,
  • pięknymi florystycznymi motywami.

Największą popularność przyniosła marce Pandora znana od przeszło dekady personalizowana bransoletka z charmsami.

Pandora - trendy

Popularne i zaskakujące modele biżuterii marki Pandora dały początek nowemu trendowi w przemyśle biżuteryjnym. W ślad za personalizowaną bransoletką Pandora zaczęto produkować na całym świecie zawieszki do bransoletek. Tak powstał nowy rodzaj biżuterii, która corocznie pojawia się w trendach i przynosi krocie producentom biżuterii. Popularne charmsy pandora to nie jedyna bransoletka tej marki, którą można personalizować i która została szybko podchwycona przez konkurencję. Wymienne końcówki otwartej bransoletki bangle to kolejny pomysł, który został szybko skopiowany przez producentów biżuterii. Pandora od początku swojej działalności stawia na celebrowanie kobiecości i spełnienie kobiecych marzeń. A nie ma nic bardziej kobiecego niż biżuteria, którą można codziennie personalizować i dopasowywać do stylizacji, okazji czy nastroju. Producenci marki Pandora rozumieją jak nikt inny, że kobieta zmienną jest, a wymarzona biżuteria dla kobiety zmienia się wraz z nastrojem właścicielki.

Bransoletka Charms Pandora

Bransoletka z zawieszkami, czyli charmsy pandora to jedna z najbardziej rozpoznawalnych bransoletek marki Pandora. Charmsy pandora obiegły cały, cieszą się niesłabnącą popularnością od przeszło dekady. Bransoletka Pandora z charmsami powstała z myślą o kobietach, które lubią symboliczną biżuterię. Charmsy Pandora to zawieszki z różnymi motywami - symbolami, które przypominają o najważniejszych momentach w życiu. Stworzenie takiej bransoletki to przysłowiowa "kura znosząca złote jaja". Zakup bransoletki pandora z charmsami to dopiero początek wydatków na produkty tej marki. Do jednej bransoletki pandora można przypiąć nawet kilkanaście charmsów, można je wymieniać i dokupować w dowolnych ilościach. Bransoletki Pandora z charmsami powstają z 14 karatowego złota, srebra i różnych dodatków. Za co kobiety pokochały charmsy pandora? Za możliwość personalizacji i ekspresji, to jedyna taka bransoletka, którą można modyfikować bez końca.

Designerskie bransoletki pandora to nie tylko charmsy - dużą popularnością cieszą się również bransoletki pandora:

  • ściągane,
  • na łańcuszku,
  • z koralików.

Bardzo popularna jest również otwarta bransoletka pandora typu bangle z wymiennymi końcówkami, czyli następny produkt tej marki, który można personalizować.

Bransoletki Pandora - modele

Bransoletki Pandora są dostępne w wielu wzorach, jednak istnieje kilka kultowych modeli bransoletki Pandora, do najpopularniejszych należą:

Bransoletka charms
Bransoletka Pandora z charmsami to już klasyka, jest to bransoletka, która zrewolucjonizowała rynek jubilerski. Do czasu powstania bransoletki Pandora z charmsami biżuterii nie można było personalizować i modyfikować samodzielnie. Charmsy Pandora zapoczątkowały nowy trend, Pandora dała kobietom to, co najbardziej kochają, czyli możliwość dowolnej stylizacji ukochanej biżuterii.

Bransoletka Pandora o splocie wężykowym
To bransoletka półsztywna, pleciona złota lub srebrna, którą pokochały kobiety na całym świecie. Główną ozdobą bransoletki jest kula na zapięciu z logo firmy. Bransoletki o splocie wężykowym występują w wielu wzorach i są dostępne w wersji srebrnej, złotej i z innym metali kolorowych. Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych bransoletek wśród kobiet na całym świecie.

Srebrna bransoletka Mesh
To kolejny model, który porwał serca kobiet, smukła i klasyczna bransoletka wykonana z delikatnej siateczki z kultowym już logo Pandory na charakterystycznym dla produktów tej firmy kulistym zapięciu. Komu pasuje bransoletka mesh? Sekret tej bransoletki tkwi w minimalizmie, uniwersalny, designie. Bransoletka Mesh pasuje do każdej stylizacji, jest odpowiednia dla kobiet w każdym wieku. Równie dobrze prezentuje się na nadgarstku nastolatki, jak i dojrzałej kobiety.

Bransoletka Bangle (zamknięta)
To sztywna okrągła bransoletka, która również ma ozdobne zapięcie z logo firmy. Bransoletka jest skromna minimalistyczna i piękna w swej prostocie.

Bransoletka Bangle otwarta
Tym razem model charakteryzuje się dwoma kulami. Otwarta bransoletka Bangle ma bardzo charakterystyczny wzór, typowy dla bransoletek z Pandory, już na pierwszy rzut oka można rozpoznać markę. Jest to jedna z tych bransoletek, która zdobi i sprawia, że stylizacja staje się kosztowna i luksusowa.

Bransoletki ściągane Pandora
To oddzielna grupa bransoletek, które pasują na każdy nadgarstek, są ściągane na łańcuszki. W czym tkwi wyjątkowość tych bransoletek? W tym modelu producent zrezygnował z kultowego kulistego zapięcia, a niewielkie kulki z logo firmy pojawiły się na końcach nowoczesnego łańcuszka, przypominającego srebrny sznur.

Bransoletki skórzane Pandora
Do dyspozycji są zamknięte półsztywne i ozdobione kulą z logo Pandory. Minimalistyczne, eleganckie w swej prostocie, pasują do każdej stylizacji. Zestawienie skóry z metalami szlachetnymi pokazuje na przykładzie tych jakże uroczych bransoletek, że każdy surowiec w połączeniu z dobrym projektem może wyglądać świetnie.

Bransoletki Pandora z zapięciem w kształcie kłódki
To kolejny kultowy model bransoletek Pandora, w którym nie znajdziemy charakterystycznego dla marki zapięcia z logo. Bransoletki Pandora z kłódką są subtelne, kobiece i cieszą się dużą popularnością.

Zawieszki do bransoletki Pandora

Większość bransoletek Pandora ma charakterystyczne zapięcie w kształcie niewielkiej kuli, serca lub kłódki z logo firmy. Jak się okazuje to nowatorskie zapięcie, spędza sen z powiek wielu kobietom. Najpierw nie mogą założyć bransoletki Pandora, ponieważ nie mogą jej odpiąć, a potem nie mogę zdjąć bransoletki z dokładnie tego samego powodu.

Jak zatem szybko odpiąć bransoletkę Pandora? Weź w dłoń zapięcie i przyjrzyj mu się dokładnie, z jednej strony znajduje się coś na wzór niewielkiego zawiasu lub zgięcia (w zależności od modelu), po drugiej stronie zobaczysz pęknięcie. W miejscu pęknięcia dociśnij drobnym, ale nie ostrym przedmiotem zapięcie i bransoletka powinna się odpiąć.

Bez względu na trendy i porę roku bransoletki Pandora cieszą się niesłabnącą popularnością wśród kobiet na całym świecie.

Lidia Kowalska
Wizażystka, blogerka, pasjonatka stylu i urody, a przede wszystkim żona i mama.

Komentarze