Co zamiast operacji plastycznej?

Co zamiast operacji plastycznej?Tradycyjny lifting twarzy to mniej lub bardziej skomplikowany zabieg chirurgiczny. Lekarz wykonuje nacięcia, aby dostać się do tkanek pod skórą. Usuwa nadmiar skóry, a pozostałą naciąga co nadaje jej jędrność i sprawia wrażenie "podniesienia" opadających części twarzy. Zaletą tego zabiegu jest długotrwała poprawa wyglądu. Wadą jest długa rekonwalescencja. W pierwszym etapie występują siniaki i obrzęki twarzy, który mogą ustąpić dopiero po kilku tygodniach.

Wtedy widoczny jest już efekt końcowy, ale pełna rekonwalescencja połączona z zagojeniem się blizn trwa co najmniej kilka miesięcy aż do roku. Dlatego tez nie wszyscy chcą lub mogą zdecydować się na zabieg chirurgiczny. Niektóre pacjentki po prostu boją się metody operacyjnej za pomocą skalpela i poszukują innych sposobów rewitalizacji twarzy. O wiele mniej inwazyjną metodą są nici liftingujące. Technika ta polega na wprowadzeniu pod skórę specjalnych nici, które skorygują kształt twarzy i równocześnie pobudzą produkcję nowego kolagenu.

Czy nici liftingujące są bardzo drogie?

Jest to zabieg o wiele tańszy niż lifting wykonany metodą chirurgiczną. Koszt wprowadzenia nici liftingujących pod skórę w jednym miejscu zaczyna się w klinice drparda.com.pl już od kilkuset złotych. Zabieg wykonuje się po konsultacji z lekarzem, jednak w odróżnieniu od operacji liftingu nie wymaga on żadnego, specjalnego przygotowania. Jest całkowicie bezbolesny, mało inwazyjne, a efekty widoczny jest praktycznie natychmiast, bez wymaganego długiego okresu rekonwalescencji. Jedynymi przeciwwskazaniami do tego typu zabiegu jest okres ciąży i laktacji, stany chorobowe i zapalne skóry, choroby nowotworowe, a także zaburzenia w krzepliwości krwi. Drparda.com.pl w swoich zabiegach używa najnowocześniejszej i bezpiecznej technologii.

Do czego stosowane są nici liftingujące?

Nici liftingujące mogą stosowane być niezależnie od wieku i płci pacjenta. Pobudzają naturalną produkcję kolagenu i równocześnie powodują od razu widoczny efekt podniesienia i ujędrnienia skóry w zastosowanych miejscach. Nici liftingujące można stosować zarówno na twarzy jak i innych miejscach ciała. Zabieg ten doskonale koryguje i rewitalizuje wygląd takich miejsc jak: wiotka skóra twarzy i szyi, podnosi brwi, skórę na dekolcie, likwiduje tak zwane worki pod oczami, poprawia wygląd opadających policzków, reguluje bruzdy nosowo wargowe, niweluje zmarszczki na dekolcie. Może również poprawić prezencję wiotkiej i opadającej skóry w okolicach ramion lub kolan. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i nie niesie za sobą żadnych skutków ubocznych.

Komentarze