5 przykładów odzieży, które najlepiej nadają się do znakowania sitodrukiem

Ubrania do znakowania sitodrukiemZnakowanie odzieży jest naprawdę bardzo popularne. Szczególnie dobrze sprawdza się w przypadku odzieży firmowej. Naniesione na czapeczkę czy koszulkę logo jasno wskazuje na firmę, stanowiąc element jej identyfikacji wizualnej. Metodą, która w przypadku znakowania sprawdza się naprawdę bardzo dobrze jest sitodruk. To jedna ze starszych technik, której korzeni należy szukać aż w czasach starożytnych. Dzisiaj z powodzeniem można wykorzystywać ją do nanoszenia nadruków na różne rodzaje materiałów. Zobaczmy czym charakteryzuje się sitodruk, a także na jakich rodzajach odzieży sprawdzi się naprawdę dobrze.

1. Czym charakteryzuje się sitodruk?

Sitodruk to niezwykle popularna metoda znakowania odzieży, która wykorzystywana jest również w przypadku innych materiałów. Wymaga specjalnej siatki, za pomocą której nanosi się nadruk na tkaninę. Z uwagi na konieczność wykonania siatki, sitodruk najbardziej opłaca się w przypadku dużych zamówień. Jeśli chcesz wykonać jedną czy dwie koszulki, metoda ta nie jest najbardziej opłacalna. Kiedy jednak ma być ich sto, cena jednostkowa będzie naprawdę bardzo atrakcyjna.

2. Czy sitodruk sprawdzi się w przypadku koszulek?

Kiedy mówimy o odzieży, która do sitodruku idealnie się nadaje, nie możemy zapomnieć o koszulkach. To właśnie na ten rodzaj ubrań najczęściej nanosi się różnego rodzaju elementy graficzne, wykorzystując sitodruk. Za pomocą tej metody można nanieść naprawdę duże grafiki, uzyskując bardzo dobry efekt. Co ważne, nadruk sitodruk jest bardzo trwały i świetnie znosi działanie czynników zewnętrznych.

3. Czy sitodruk sprawdzi się na bluzach?

Nadruki nanosi się nie tylko na koszulki. Bardzo często różne elementy graficzne można dostrzec także na bluzach dresowych. Okazuje się, że sitodruk sprawdza się bardzo dobrze również w ich przypadku. Podobnie jak na t-shirtach uzyskany efekt wizualny będzie naprawdę zadowalający. Nadruk będzie wyraźny, trwały, a czynniki zewnętrzne nie przyczynią się do jego szybkiego zniszczenia.

4. Czy nadruki na spodniach można nanosić za pomocą sitodruku?

Wprawdzie odzież z nadrukami to najczęściej koszulki i bluzy, ale nie oznacza to, że grafiki i napisy nie mogą znaleźć się również na spodniach. Jeśli chodzi o ich znakowanie, sitodruk jest również bardzo dobrym rozwiązaniem. Za pomocą sitodruku można nanieść nadruk na przykład na całą nogawkę, uzyskując ciekawy efekt.

5. Czy za pomocą sitodruku można nanosić elementy graficzne na koszule?

Powiedzieliśmy, że sitodruk naprawdę dobrze sprawdza się w przypadku koszulek. Z powodzeniem można go również stosować, jeśli nadruk ma znaleźć się na koszulki. Za pomocą sitodruku można nanieść na przykład dużą grafikę na plecy koszuli. Pozwoli to uzyskać ciekawy efekt wizualny, a jednocześnie jest świetnym sposobem na stworzenie odzieży firmowej.

6. Czy sitodrukiem można ozdabiać marynarki?

Jeśli chodzi o odzież, na którą grafiki można nanosić za pomocą sitodruku, warto wspomnieć również o marynarkach. Szczególnie dobrze metoda ta sprawdzi się wówczas, gdy chcesz wykonać naprawdę spory nadruk, nanosząc go na przykład na plecy bądź przednią część. Sitodruk to gwarancja bardzo dobrego efektu, który w pełni Cię zadowoli.

Komentarze