Wakacyjne wydanie LNE - co nowego?

Magazyn LNEMiesiące wakacyjne to dla wielu gałęzi biznesu tzw. sezon ogórkowy, nie dotyczy to jednak branży health & beauty. Przeciwnie - to czas intensywnej promocji zdrowego trybu życia, odpowiedniej pielęgnacji skóry (z uwagi na duże nasłonecznienie) oraz szczególnej dbałości o sylwetkę. Zespół redakcyjny czasopisma LNE przygotował dla czytelników prawdziwy koktajl sporządzony z najgorętszych tematów okresu wakacyjnego.

Magazyn LNE od zawsze wypełniają nowinki z branży kosmetologicznej, praktyczne porady oraz wskazówki dotyczące stosowania produktów kosmetycznych i prowadzenia zdrowego stylu życia, a także artykułów z zakresu healthy aging. Czwarty numer LNE w 2019 roku nie odbiega w tej kwestii od poprzedników. Sprawdź, jakie treści kryje czasopismo kosmetyczne LNE w najnowszym wydaniu!

Kongres i Targi LNE

Wakacyjny numer LNE rozpoczyna zapowiedź Kongresu i Targów LNE - jednego z najważniejszych wydarzeń jesieni w branży. Event odbędzie się w dniach 9-10 listopada 2019 i będzie to jubileuszowa, czterdziesta już edycja.

W targach weźmie udział ponad 230 wystawców, którzy zaprezentują gościom nie tylko najnowsze kosmetyki, ale także przedstawią szeroki wachlarz świadczonych przez siebie usług - zabiegów pielęgnacyjnych i estetycznych.

Centralnym punktem wydarzenia jest kongres, odbywający się jednocześnie w kilku salach, mogących pomieścić ponad 2000 uczestników. Przybyli goście wysłuchają interesujących wykładów prowadzonych przez wybitnych praktyków, wezmą udział w warsztatach, panelach dyskusyjnych oraz pokazach najnowocześniejszych technologii health & beauty.

Temat numeru

Kolejny istotny punkt, jaki oferuje magazyn kosmetyczny LNE, to temat numeru: Acne tarda, czyli trądzik dorosłych. Choć schorzenie to często bywa bagatelizowane, jest ono niezwykle uciążliwe. Na szczęście istnieją skuteczne sposoby, dzięki którym można znacząco ograniczyć skutki acne tarda, a nawet całkowicie się go pozbyć. Swoimi spostrzeżeniami na ten temat dzieli się z czytelnikami Iwona Zbrońska-Jankowska, dyplomowana kosmetyczka z 27-letnim stażem w zawodzie.

Studium przypadku

Kolejnym działem, z którym polecamy się zapoznać, jest Studium przypadku - zbiór artykułów, przybliżających autentyczne historie znane z gabinetów kosmetologicznych oraz ich rozwiązania. W wakacyjnym numerze LNE w dziale tym pojawiły się artykuły dotyczące technologii kriolipolizy i skutecznych terapii na rozstępy.

Bio

Warto interesować się ekologią, także nowymi bio-trendami w kosmetyce. Wierząc jednak w to, że wszystko, co jest pochodzenia naturalnego ma większą wartość niż sztuczne odpowiedniki, łatwo wpaść w marketingową pułapkę. Mity narastające wokół produktów bio demaskuje Sophie Macheteau w artykule pt. Biokosmetyki przeciwsłoneczne - czy to działa? Z kolei szersze perspektywę znajdziemy w artykule Ekotrendy w branży beauty.

Wakacyjny niezbędnik

Letnie miesiące to okres, w którym więcej przebywamy na słońcu, w związku z czym nasza skóra narażona jest na zupełnie inne warunki atmosferyczne, niż przez pozostałą część roku. Ewelina Szendzielorz w swoim artykule opowiada o istotnej roli witaminy D w organizmie człowieka i podpowiada, jak prawidłowo suplementować ją nawet w okresie wakacyjnym.

Biznes i edukacja

Czasopismo kosmetyczne LNE przywiązuje dużą uwagę do kwestii edukacji na temat zdrowia i urody, ale także przekazywania wiedzy biznesowej. W wakacyjnym wydaniu magazynu znajdziecie ważny temat promocji w mediach społecznościowych (Fanpage idealny), rozwoju umiejętności miękkich w firmie (Od menedżera do lidera) czy poszukiwania inspiracji w osobie mentora (Warto mieć swojego mistrza - rozmowa z Iwoną Kossakowską).

Zdrowie

W tym dziale znajdziecie obszerny materiał na temat wszechobecnego - jak mogłoby się zdawać - glutenu. Tym razem jednak nie o diecie będzie mowa, a o jego obecności w składzie wielu kosmetyków. Czy naprawdę jest się czego bać?

Na łamach LNE przeczytacie także o toczeniu rumieniowatym układowym - to kolejna choroba autoimmunologiczna, która wymaga specjalnej diety. Czego potrzebuje nasz układ immunologiczny, by złagodzić jej objawy?

Make-up

Dziesięć stron najnowszego wydania czasopisma zajmuje dział poświęcony w całości technikom i kosmetykom do makijażu. Dowiemy się z niego, jak połączyć pielęgnację z byciem piękną, oraz jakie są trendy i nowości w świecie make-upu w ostatnich miesiącach.

Pozostałe działy

Magazyn LNE to jeszcze więcej tematów, do których regularnie wracamy. W najnowszym numerze znajdziecie artykuły z dziedziny trychologii estetycznej, makijażu permanentnego, podologii czy masażu. Nie zabrakło również miejsca na opis branżowych nowości, z którymi warto być zawsze na bieżąco.

Do zobaczenia na Kongresie i Targach LNE. Zapraszamy także do lektury wakacyjnego wydania pisma!

Komentarze