Urodomania

Peelingi skóry głowy

Peeling skóry głowyPeelingi twarzy i ciała w Polsce cieszą się bardzo dużą popularnością. Kobiety regularnie pozbywają się naskórka, żeby zachować młodość na dłużej oraz wzmocnić działanie kosmetyków do pielęgnacji. Peelingi pomagają również oczyścić pory i wierzchnią warstwę skóry z resztek kosmetyków i zanieczyszczeń. Dlaczego zatem peelingi skóry głowy wciąż wywołują mieszane uczucia?

Więcej…

 

Co warto wiedzieć o depilacji laserowej przed zabiegiem

Depilacja laserowaNiechciane włosy potrafią być prawdziwą zmorą zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Regularne usuwanie ich poprzez golenie, depilację woskiem, czy przy pomocy depilatora potrafi być jednocześnie bolesne i frustrujące, a na dodatek trzeba ten proces regularnie powtarzać. Dla jednych jest to tylko pomniejsza denerwująca rzecz, dla innych może to prowadzić do poważnych problemów z akceptacją własnego ciała. Depilacja laserowa (właściwie epilacja - trwałe usuwanie włosów) staje się coraz popularniejszą opcją dla osób, które chcą się pozbyć włosów z jakiegokolwiek miejsca na swoim ciele na stałe.

Więcej…

   

Fotostarzenie skóry, włosów - jak zadbać o cerę, włosy i paznokcie po urlopie?

FotostarzenieWypoczęta zrelaksowana i pełna energii wracasz z urlopu i zastanawiasz się, dlaczego po tak długim wypoczynku wyglądasz na starszą o kilka lat? Prawdopodobnie dopadł Cię efekt fotostarzenia, który został dodatkowo spotęgowany przez szkodliwe działanie piasku, wody morskiej i wiatru. Najbardziej na szkodliwe działanie słońca, a dokładnie promieni słonecznych UVA i UVB jest narażona twoja skóra, włosy i paznokcie.

Więcej…

 

Usuwanie pieprzyków - jak skutecznie się ich pozbyć?

Usuwanie pieprzykówMasz pieprzyki, których chcesz pozbyć się ze swojej twarzy lub ciała? W takim przypadku skorzystaj z profesjonalnych zabiegów!

Więcej…