Urodomania

Jak pozbyć się białych plam na zębach?

Białe plamki na zębachDenerwują cię białe przebarwienia na zębach? Nie wiesz jaka jest tego przyczyna? Zastanawiasz się jak się tego pozbyć? Poniżej znajdziesz kilka istotnych informacji oraz wskazówek dotyczących tego tematu.

Więcej…

 

Elektrokoagulacja - na czym polega i kiedy warto ją zastosować?

ElektrokoagulacjaElektrokoagulacja cieszy się rosnącym zainteresowaniem. Jest to sprawdzona metoda na eliminację rozszerzonych naczynek, kaszaków, brodawek, a także wielu innych zmian chorobowych. W tym celu wykorzystywany jest prąd elektryczny.

Jego zadaniem jest ścięcie białka tkanek.

Więcej…

   

Powiększanie piersi - zioła i inne metody naturalne

Powiększanie piersiNaturalne metody powiększania piersi znane są od zamierzchłych czasów, kiedy to niesłusznie myślano, że im większy biust tym więcej pokarmu ma kobieta, co czyniło ją bardziej atrakcyjną.

Więcej…

 

Peelingi TCA - co warto wiedzieć o zabiegach z kwasem trójchlorooctowym?

Peeling TCAKwas trójchlorooctowy - w skrócie TCA - to związek chemiczny wykazujący szerokie zastosowanie w pielęgnacji skóry. Pomaga niwelować rozstępy czy blizny po trądziku, spłycać zmarszczki albo redukować przebarwienia. Dlatego coraz więcej osób wybiera powierzchowne oraz głębokie peelingi z użyciem wspomnianej substancji. Co warto wiedzieć, zanim zdecydujemy się na tego typu zabieg?

Więcej…