Trendy

Modne fryzury 2019 - dla włosów krótkich, średnich, długich. Modne kolory włosów

Modna fryzura 2019Modne włosy 2019 to wielkie powroty i ubiegłoroczne trendy w nowym wydaniu. Na wrześniowych tygodniach mody fryzury prezentowane podczas pokazów nawiązywały do ubiegłorocznych trendów zarówno kolorystyką, jak i długością. Zaskoczeniem natomiast okazał się wielki powrót spinek, gumek, frotek i opasek do włosów, czyli wszystkie ozdoby w stylu lat 90. Nadal modne będą luźne sploty jednak w nowym wydaniu, włosy wiatrem czesane, niedbałe fale i mocne loki w stylu nowoczesnego afro oraz nieoczywiste kolory włosów.

Więcej…

   

Modne kolory 2019

Modne kolory 2019"Najlepszy kolor na świecie, to taki który dobrze na Tobie wygląda" mawiała Coco Chanel. W raporcie na rok 2019 ogłoszonym przez Instytut Pantone znajduje się tak szeroka i różnorodna gama kolorystyczna, że każda kobieta znajdzie kolor, który dobrze na niej wygląda. Zdaniem ekspertów z Instytutu Pantone trendy kolorystyczne typowane na rok 2019 sprawią, że wielka moda wyjdzie na ulice.

Więcej…

   

Modne paznokcie 2019 - kształty, kolory, wzory

Modne paznokcie - kolor living coralPerły, cyrkonie, brokat, dżety, ćwieki, metaliczne i lustrzane lakiery będą zdobić nasz dłonie wiosną i latem 2019 roku. W tegorocznych trendach oprócz połyskujących lakierów i ozdób na paznokcie znajduje się bogata gama kolorystyczna. Od czystej bieli po nude i odcienie granatu, zieleni i czerni.

Więcej…

   

Tatuaże damskie - rodzaje, wzory, modne, małe, napisy

Tatuaż damski - różaPierwszy damski tatuaż powstał prawdopodobnie w starożytnym Egipcie, w średniowieczu stał się popularny w całych Indiach. Do Europy przywędrował w XVIII wieku. Dzisiaj tatuaże wykonujemy kierowane względami estetycznymi, chęcią upamiętnienia ważnego wydarzenia, ze względu na przynależność do subkultury lub w celach obrzędowych.

Więcej…