MiszMasz

Osiemnastka z przytupem!

OsiemnastkaJest mnóstwo pomysłów na osiemnastkę. Większość z nich, mimo pozornej atrakcyjności, to jednak jedna wielka sztampa. A co zrobić, kiedy wizje na wejście w dorosłość nie ograniczają się do wyjścia do klubu? Takich, którzy szukają ciekawego pomysłu na prezent, jest coraz więcej, ale na szczęście przybywa też możliwości.

Więcej…

 

Kopertówki - torebki na specjalne okazje

KopertówkaKopertówki to małe torebki damskie, wybierane zwykle na specjalne okazje. Pierwotnie nazywano tak jedynie torebki przypominające kształtem kopertę, bez uchwytów i pasków, stworzone do noszenia w dłoni lub pod pachą. Obecnie kopertówkami określa się wszystkie wieczorowe torebki, które przyjmują bardzo różne formy, wzbogacane są ciekawymi ozdobami, paskami i łańcuszkami.

Więcej…

   

Jak poprawić wzrok po 40? Już wszystko wiemy!

Korekcja wady wzrokuPo czterdziestym roku życia pojawia się powszechna dolegliwość, nazywana starczowzrocznością. Prezbiopia sprawia, że przedmioty znajdujące się w bliskiej odległości są niewyraźne. Czym jest prezbiopia i jak sobie z nią radzić?

Więcej…

 

Profesjonalna sesja zdjęciowa wykonana smartfonem. Jak się przygotować? 12 praktycznych wskazówek

Profesjonalna sesja zdjęciowaNowoczesne smartfony to uniwersalne, wielofunkcyjne urządzenia, które świetnie sprawdzają się nie tylko do komunikacji z innymi osobami, ale również jako naprawdę przyzwoite aparaty fotograficzne. A najlepszy aparat, zdaniem światowej klasy profesjonalnego fotografa Chase Jarvisa, to ten, który mamy przy sobie. Warto, zatem sięgnąć po to narzędzie i odpowiednio go używać, aby uwiecznione przez nas chwile na zdjęciu wyglądały jak najlepiej. Poniżej podpowiadamy jak zrobić profesjonalną sesję zdjęciową przy wykorzystaniu smartfona.

Więcej…