MiszMasz

Jaki hotel SPA wybrać?

Hotel SPANa letni i nie tylko letni wypoczynek warto wybrać hotel ze SPA. Nie tylko pozwoli nam się zrelaksować, ale również zadbać o nasze zdrowie. Taki hotel sprawi, że będziemy w pełni zrelaksowani i wypoczęci.

Więcej…

 

Pierścionek zaręczynowy w kształcie serca

Złoty pierścionek zaręczynowyNie ma co ukrywać, że zaręczyny to moment pełen wzruszeń i emocji, do których wraca się licznymi wspomnieniami i anegdotami, a potwierdzeniem tej romantycznej historii jest błyszczący na serdecznym palcu pierścionek. Sam jego zakup jest dla przyszłego pana młodego sporym wyzwaniem, ponieważ szeroka oferta, proponowana przez sklepy jubilerskie wzbudza zachwyt, ale jednocześnie przerażenie, który pierścionek, wśród setek egzemplarzy kupić, aby był tym jedynym i niepowtarzalnym. A może skierować swoje myśli ku głębokiej symbolice serca?

Więcej…

   

Wakacyjne wydanie LNE - co nowego?

Magazyn LNEMiesiące wakacyjne to dla wielu gałęzi biznesu tzw. sezon ogórkowy, nie dotyczy to jednak branży health & beauty. Przeciwnie - to czas intensywnej promocji zdrowego trybu życia, odpowiedniej pielęgnacji skóry (z uwagi na duże nasłonecznienie) oraz szczególnej dbałości o sylwetkę. Zespół redakcyjny czasopisma LNE przygotował dla czytelników prawdziwy koktajl sporządzony z najgorętszych tematów okresu wakacyjnego.

Więcej…

 

6 najlepszych aplikacji modowych na smartfona

Popularne aplikacje modoweNie wiesz, co na siebie założyć? Potrzebujesz pomocy w dopasowaniu stylizacji na imprezę? Również i w tym pomogą ci aplikacje na smartfony. Stwórz wirtualną szafę, zadbaj o porządek w swoich ciuchach i sprzedaj te, które nie są ci już potrzebne. Z pomocą aplikacji na twój telefon zrobisz to szybko i wygodnie. Przedstawiamy 6 aplikacji, które sprawią, że jeszcze bardziej polubisz swoje ciuchy!

Więcej…