MiszMasz

6 najlepszych aplikacji modowych na smartfona

Popularne aplikacje modoweNie wiesz, co na siebie założyć? Potrzebujesz pomocy w dopasowaniu stylizacji na imprezę? Również i w tym pomogą ci aplikacje na smartfony. Stwórz wirtualną szafę, zadbaj o porządek w swoich ciuchach i sprzedaj te, które nie są ci już potrzebne. Z pomocą aplikacji na twój telefon zrobisz to szybko i wygodnie. Przedstawiamy 6 aplikacji, które sprawią, że jeszcze bardziej polubisz swoje ciuchy!

Więcej…

 

Jak robić zakupy z noworodkiem?

Artykuły spożywczeCzy robienie zakupów w supermarketach z noworodkiem jest bezpieczne? Co zrobić, gdy muszę iść na zakupy, a nie mam z kim zostawić dziecka? Te pytania zadaje sobie wiele świeżo upieczonych matek. Po urodzeniu dziecka okazuje się, że podstawowe czynności stały się wyzwaniem. Jak sobie poradzić z zakupami, mając małe dziecko? Przeczytaj poniższe porady, a życie z noworodkiem stanie się odrobinę mniej wymagające.

Więcej…

   

Dieta pudełkowa. Jaki rodzaj wybrać?

Dieta pudełkowaZastanawiasz się nad wyborem cateringu dietetycznego, ale nie wiesz jaka dieta najlepiej by pasowała do Twojego trybu życia? W takim razie czytaj dalej. W tym artykule opisujemy diety, które oferuje catering dietetyczny Katowice. Jest ich aż 11! Ostrzegamy, można się zrobić głodnym.

Więcej…

 

Osiemnastka z przytupem!

OsiemnastkaJest mnóstwo pomysłów na osiemnastkę. Większość z nich, mimo pozornej atrakcyjności, to jednak jedna wielka sztampa. A co zrobić, kiedy wizje na wejście w dorosłość nie ograniczają się do wyjścia do klubu? Takich, którzy szukają ciekawego pomysłu na prezent, jest coraz więcej, ale na szczęście przybywa też możliwości.

Więcej…