Jaki sposób jest najlepszy na pielęgnację włosów? Niezawodny rytuał elixir ultime

Jaki sposób jest najlepszy na pielęgnację włosów? Niezawodny rytuał elixir ultimeMarzeniem każdej kobiety są zdrowe, lśniące i gładkie włosy. Często nieodpowiednio dobrane kosmetyki i błędy w pielęgnacji niweczą ten efekt.

Najczęstszymi problemami rzutującymi na wygląd naszych włosów są matowienie, puszenie się włosów, rozdwajanie końcówek i osłabienie struktury włosa. Aby przywrócić naszym pasmom blask i witalność i nie dopuścić do nawrotu problemu, warto podarować im odrobinę luksusu. Nawilżenie, odżywienie włosów, odbudowa zniszczonej struktury, przywrócenie blasku - wydawałoby się, iż do tych zadań potrzebne są produkty o różnych właściwościach. Tymczasem wszystkie te działania łączą w sobie naturalne, drogocenne oleje zawarte w kosmetykach linii ELIXIR ULTIME marki KÉRASTASE. Niezawodny rytuał ELIXIR ULTIME to stosowane po sobie na różnych etapach pielęgnacji kosmetyki z tej inspirowanej naturą serii. Wszystkie produkty z linii ELIXIR ULTIME oparte są na wyjątkowym kompleksie naturalnych olejów Oléo-Complexe. Tworzą go oleje: kukurydziany, pracaxi, kameliowy i arganowy. Szczególnymi właściwościami odznacza się olej z nasion tropikalnego, południowoamerykańskiego drzewa pracaxi. Zawiera on bardzo dużo kwasu behenowego, nadającego włosom szczególny połysk. Wszystkie wyżej wymienione oleje odbudowują i chronią strukturę włosa, czyniąc go miękkim, gładkim i błyszczącym.

ELIXIR ULTIME - PRAWIDŁOWA PIELĘGNACJA KROK PO KROKU

Pierwszym etapem troski o nasze włosy jest ich oczyszczenie. Łagodne mycie bez wysuszania zapewni szampon KĄPIEL OLÉO-COMPLEXE ELIXIR ULTIME. Mycie powinno polegać na delikatnym wmasowaniu szamponu we włosy i dokładnym spłukaniu. Umyte, osuszone włosy powinny zostać następnie nawilżone i zregenerowane przez odpowiednie produkty o charakterze odżywek. ODŻYWKA ELIXIR ULTIME wygładza i nawilża końcówki włosów. Należy ją nanieść na pasma od połowy do końca, pozostawić na nich 2-3 minuty, delikatnie spienić i spłukać. Jeśli nasze włosy są matowe i chcemy im podarować trochę więcej luksusu, warto sięgnąć po UPIĘKSZAJĄCĄ MASKĘ NA BAZIE OLEJKÓW ELIXIR ULTIME. Pokrywamy nią włosy na całej długości i zostawiamy na czas 5 minut. Dokładnie spłukujemy. Efekty widać już po pierwszym użyciu. Przed stylizacją włosów możemy sięgnąć po jeden z kosmetyków bez spłukiwania. Świetnie odżywi i wygładzi pasma KREM ELIXIR ULTIME. Jego cienką warstwę należy rozprowadzić na całej długości włosów i nie spłukiwać.

Do codziennej pielęgnacji włosów zarówno po myciu, jak i suchych świetnie nadaje się OLEJEK ELIXIR ULTIME. Nanosimy go od połowy włosów aż po końce. Pokrywa włosy, tworząc na nich ochronną otoczkę, znakomicie chroniącą włos przed ciepłem i mikrouszkodzeniami. Osoby z włosami farbowanymi sięgnąć mogą po OLEJEK ELIXIR ULTIME DO WŁOSÓW KOLORYZOWANYCH. Zawiera on dodatkowy składnik o nazwie Imperial Tea, znakomicie wydobywający i wzmacniający głębię koloru. Jeśli problemem są włosy cienkie, warto sięgnąć po dwufazowy OLEJEK W POSTACI MGIEŁKI ELIXIR ULTIME DO WŁOSÓW CIENKICH. Zawiera on dodatkowy składnik zwiększający średnicę każdego włókna włosa.

Ocena: 5.0

Komentarze