Dieta pudełkowa. Jaki rodzaj wybrać?

Dieta pudełkowaZastanawiasz się nad wyborem cateringu dietetycznego, ale nie wiesz jaka dieta najlepiej by pasowała do Twojego trybu życia? W takim razie czytaj dalej. W tym artykule opisujemy diety, które oferuje catering dietetyczny Katowice. Jest ich aż 11! Ostrzegamy, można się zrobić głodnym.


Catering dietetyczny - rodzaje

Przygotowane przez specjalistów jadłospisy pomogą Ci zrzucić zbędne kilogramy oraz korzystnie wpłyną na Twoje zdrowie. Warto jednak dostosować dietę do swoich potrzeb. Poznaj różnice i wybierz tę najlepszą!

Wszystkie diety opisane niżej oferuje catering dietetyczny Katowice.

Standard

Dieta przeznaczona dla każdego, kto chce się zdrowo odżywiać. Dieta Standard opiera się na lokalnych, sezonowych produktach oraz jest dostępna w sześciu wariantach kalorycznych.

Dash z niskim IG

Dieta przeznaczona osobom z nadciśnieniem, wysokim poziomem cholesterolu, cukrzycą oraz dla osób otyłych. Główną zasadą diety Dash jest obniżenie spożycia sodu.

Wysokobiałkowa

Dieta, która zapewnia uczucie sytości i powoduje szybszą utratę zbędnych kilogramów. Dieta polecana jest osobom mającym problem z przyswajaniem węglowodanów, chorym na cukrzycę lub nadczynność tarczycy oraz osobom po udarach i operacjach.

Bez glutenu i nabiału

Dieta oparta na produktach występujących naturalnie bez glutenu oraz specjalnie przetworzonych. Przeznaczona jest dla osób chcących obniżyć poziom cholesterolu, pozbyć się dolegliwości skórnych oraz poprawić swój metabolizm.

Bez ryb

Dieta przeznaczona dla osób, które chcą wyeliminować ryby ze swojego jadłospisu. Dietę bez ryb może stosować każdy.

Odchudzająca

Dieta przeznaczona dla osób chcących zrzucić zbędne kilogramy w określonym czasie. Dieta odchudzająca charakteryzuje się niską zawartością tłuszczu i soli.

Vege

Dieta wegetariańska powinna być opracowana na podstawie wskazań światowej organizacji zdrowia. Przeznaczona jest dla osób, które chcą zwiększyć swoją odporność, obniżyć ciśnienie tętnicze krwi lub pozbyć się zbędnych kilogramów.

Sport

Dieta przeznaczona dla osób aktywnych fizycznie lub zaczynających przygodę ze sportem. Bogata w białko dieta Sport zapewni Ci zwiększenie poziomu energii oraz utratę zbędnych kilogramów.

Dla kobiet w ciąży

Dieta dostosowana do potrzeb matki oraz dziecka. Zawiera posiłki przygotowane ze specjalnie wyselekcjonowanych, naturalnych produktów.

Detox

Dieta oczyszczająca z toksyn, bazująca na owocach i warzywach. Przeznaczona jest dla osób, które chcą oczyścić swój organizm, przyśpieszyć przemianę materii, osobom z chorobami autoimmunologicznymi.

Mind

Dieta przeznaczona dla osób, które mają problemy z nadciśnieniem, otyłością oraz wysokim poziomem cholesterolu. Dieta Mind wspomaga prawidłowe funkcjonowanie mózgu, sprzyja obniżaniu ciśnienia oraz przeciwdziała chorobom układu krążenia.

SuviBox - catering dietetyczny katowice

Ocena: 5.0

Komentarze