6 najlepszych aplikacji modowych na smartfona

Popularne aplikacje modoweNie wiesz, co na siebie założyć? Potrzebujesz pomocy w dopasowaniu stylizacji na imprezę? Również i w tym pomogą ci aplikacje na smartfony. Stwórz wirtualną szafę, zadbaj o porządek w swoich ciuchach i sprzedaj te, które nie są ci już potrzebne. Z pomocą aplikacji na twój telefon zrobisz to szybko i wygodnie. Przedstawiamy 6 aplikacji, które sprawią, że jeszcze bardziej polubisz swoje ciuchy!

Aplikacje modowe na smartfona

Jak już wiesz, twórcy oprogramowania przygotowali wiele różnego rodzaju aplikacji. Najczęściej do korzystania z nich będzie ci potrzebny dostęp do sieci - np. internet stacjonarny UPC w domu czy po prostu internet mobilny na zewnątrz, chociażby w podróży. Oto przykłady programów, które naszym zdaniem są godne uwagi.

  • ASAP54 - spotkałaś na spacerze czy imprezie osobę, która była genialnie ubrana, ale brakowało ci odwagi, żeby zapytać, jakiej marki były jej ciuchy? Twój problem może rozwiązać właśnie ASAP54. Aplikacja jest autorstwa Brazylijki - Danieli Cecilio. Dzięki niej możesz łatwo zidentyfikować, co miała na sobie spotkana osoba. Musisz tylko zrobić jej zdjęcie, a następnie dodać do aplikacji. Po chwili otrzymasz listę takich samych lub bardzo podobnych rzeczy wraz ze wskazaniem nazwy marki oraz ceny. W przypadku, gdy jednak odpowiedź nie jest prawidłowa, możesz skontaktować się również z jednym z wielu stylistów, którzy pracują przy aplikacji - być może on wskaże, od jakiej marki pochodzą te ciuchy.
  • Stylebook - masz tyle rzeczy, że nie jesteś w stanie zapanować nad nimi? Aplikacja Stylebook może ci pomóc w zaprowadzeniu w nich porządku. Najpierw musisz jednak sfotografować wszystkie swoje ubrania, następnie dodać je do aplikacji, która uporządkuje je według danego stylu. Dużym jej plusem jest również to, że może ci pomóc w przygotowaniu stylizacji na różne okazje.
  • The Hunt - znalazłaś w sieci fajną rzecz, ale nie wiesz, gdzie możesz ją kupić? Pomoże ci w tym społeczność aplikacji The Hunt. Wystarczy, że dodasz zdjęcie, a następnie poczekasz, aż otrzymasz sugestie, w których sklepach online możesz to kupić. Kolejną możliwością godną uwagi, jaką daje ta aplikacja, jest skorzystanie z pomocy w dopasowaniu stylizacji na daną imprezę. Zrób zdjęcie, pokaż stylizację społeczności, a dowiesz się, czy taki wybór jest na pewno dobrym pomysłem.
  • madamSale - aplikacja odpowiednia dla każdej łowczyni okazji. Po pierwsze dowiesz się dzięki niej, w których sklepach aktualnie możesz skorzystać z promocji. Jeszcze cenniejsza jest druga funkcja. Wybierz interesujące cię w danym sklepie online ubrania, a następnie oczekuj, aż aplikacja powiadomi cię, że są one aktualnie dostępne w promocyjnej cenie.
  • Flash - czyli program dla osób, które uwielbiają się fotografować i chcą też rywalizować w konkursach na najlepsze stylizacje. Jeśli lubisz się poddawać ocenie innych, to z pomocą tej aplikacji twoje hobby może ci przynieść ciekawe nagrody. Dodawaj zdjęcia, organizuj konkursy i uczestnicz w konkursach prowadzonych przez innych.
  • Depop - znajdujesz w swojej szafie rzeczy, w których na pewno nie będziesz już chodzić? W takim razie skorzystaj z aplikacji Depop, która wygląda jak Instagram. Musisz zrobić zdjęcie danej rzeczy, wyznaczyć jej cenę, wpisać odpowiednie hashtagi i dodać do swojego profilu. Jaki jest największy plus tej aplikacji? Znajdziesz na niej rzeczy zarówno osób całkowicie anonimowych, jak i znanych blogerek, które swoje ciuchy sprzedają w bardzo atrakcyjnych cenach. Kupić możesz tak nie tylko markowe ubrania, ale również akcesoria.

Jak widzisz, aplikacje modowe dają możliwości, o których być może nawet nie myślałaś. To oczywiście tylko przykładowe programy - dostępnych jest ich o wiele więcej. Szukaj również innych aplikacji o podobnych funkcjach - być może znajdziesz takie, które dają zdecydowanie większe możliwości.

Komentarze