5 sposobów na noworoczną metamorfozę z Magmac!

Wspaniałe świętaBoże Narodzenie i Nowy Rok zbliżają się wielkimi krokami. To czas nie tylko rodzinnych spotkań, prezentów i przyjęć, ale i refleksji - nad minionym rokiem, jego porażkami i sukcesami oraz oczywiście - nad naszymi planami na przyszłość. Wszystkie chcemy, aby następny, 2019 rok był najlepszy w naszym życiu, pełen zawodowego i prywatnego spełnienia. Na liście naszych noworocznych postanowień dzieje się więc dużo. Jeśli wpisałaś tam zmianę swojego stylu, metamorfozę połączoną ze zmianą fryzury, makijażu czy odchudzaniem - chętnie zajmiemy się tym pierwszym. I dowodzimy, że warto go zmienić akurat w Magmac.

Zacznij od przejrzenia swojej szafy

Chęć zmiany stylu ubierania oznacza, że nie podoba Ci się to, jak wyglądasz obecnie. Jeśli cała Twoja szafa pęka w szwach od ubrań, których nie lubisz i źle się w nich czujesz - warto do niej zajrzeć, zanim wybierzesz się na zakupy. Przede wszystkim skup się na tych kilku rzeczach, które nosisz najczęściej - z reguły są podobne do siebie. W takim wypadku wiesz, w jakich kolorach czujesz się dobrze (kolory, szarości i czerń, granat?), w jakich krojach (oversize, dopasowane), a nawet jakie dekolty Ci pasują. Zwróć też uwagę na te ubrania, których wyjątkowo nie lubisz. Wszystko notuj.

Budowanie stylu: co lubię nosić?

Wspaniałe święta

To ważny moment - jeśli podejdziesz źle do swojej metamorfozy, możesz zapełnić całą szafę nowymi ciuchami, których i tak nie założysz i które podzielą losy poprzednich. Dlatego szukając własnego stylu nie inspiruj się kimś innym. Nie kupuj zapasu szpilek na wysokim obcasie, kiedy zawsze nosiłaś trampki i codziennie biegasz na uczelni 10 km. Zmiana jest możliwa, owszem, ale małymi krokami. Moda musi być wygodna i do nas pasować.

Wiesz co Ci się podoba? Określ, ile tego potrzebujesz

W Magmac mamy niskie ceny i piękne ubrania, dlatego możesz kupić naprawdę wiele rzeczy i nie zorientować się wcale, że nie są Ci potrzebne ;) Przestrzegamy Cię przed tym. Podobnie jak w supermarkecie, staraj się robić zakupy z listą. Potrzebujesz takich i takich bluzek, dwóch par spodni, fajnej sukienki, kardiganu i marynarki? Tego się trzymaj.

Rzeczy wymieniaj stopniowo lub wszystkie naraz!

Wszystko zależy od tego, ile ubrań musisz kupić i ile środków masz do dyspozycji. W Magmac dbamy o to, aby ceny naszych ubrań były bardzo konkurencyjne. Jeśli nie szukasz metek i projektantów, jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas coś dla siebie! Zacznij budować swoją bazę ubraniową razem z nami - znajdziesz u nas mnóstwo ubrań, które świetnie nadają się do tego celu.

Nie tylko nowe ubrania

Nowy styl z pewnością poprawi Ci humor i wprawi w osłupienie rodzinę i znajomych. Nie spoczywaj na laurach - przemyśl nową fryzurę czy sposób wykonywania makijażu. Czasem wystarczy nowe upięcie i kreska nad okiem, aby wyglądać inaczej i korzystniej.

Pamiętaj, że zmiany w wyglądzie mogą być początkiem czegoś nowego w innych sferach życia. Zdobytą pewność siebie wykorzystaj do podboju świata - tam, gdzie chcesz, aby był u Twoich stóp. I tego Ci życzymy w 2019 roku!

Ocena: 5.0

Komentarze